April 16, 2024

Πρόγραμμα UFC, κάρτες, ώρες έναρξης, αποδόσεις, πώς να παρακολουθήσετε το UFC Vegas 87: Jairzinho Rozenstruik εναντίον Shamil Gaziev

Ο Shamil Gaziev (R) σημείωσε το αήττητο του το Σάββατο εναντίον του Jairzinho Rozenstruik στο main event του UFC Vegas 87 στο Apex του Λας Βέγκας. (Φωτογραφία Jeff Bottari/Zuffa LLC μέσω Getty Images)

Προγραμματίστε τις βραδιές αγώνα σας εκ των προτέρων με το πρόγραμμα αγώνων UFC. Παρακάτω είναι όλες οι επερχόμενες κάρτες UFC Fight Night και τα συμβάντα pay-per-view με ανακοινωθέντες αγώνες. Θα συμπεριλάβουμε επίσης τις αποδόσεις που δημοσιεύονται στο BetMGM. Ελέγχετε συχνά, καθώς αυτή η λίστα θα ενημερωθεί καθώς έχουν προγραμματιστεί νέοι αγώνες.

Ακολουθούν οι κύριες προγραμματισμένες κάρτες που θα οργανώσει το UFC:

UFC Vegas 87: Jairzinho Rozenstruik εναντίον Shamil Gaziev

Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024 – Apex στο Λας Βέγκας

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 4 μ.μ. ET, ESPN+ PPV)
• Βαρέων βαρών: Jairzinho Rozenstruik εναντίον Shamil Gaziev
• Ελαφριά βαρέων βαρών: Vitor Petrino vs. Tyson Peter
• Flyweight: Alex Pérez vs. Μοχάμεντ Μοκάεφ
• Bantamweight: Umar Nurmagomedov vs. Μπεκζάτ Αλμαχάν
• Flyweight: Matt Schnell εναντίον Steve Erceg
• Bantamweight: Raúl Rosas Jr. vs. Ricky Turcios

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 1:30 μ.μ. ET, ESPN+)
• Ελαφρύ βάρος: Joel Álvarez vs. Λούντοβιτ Κλάιν
• Μεσαία: Eryk Anders εναντίον Jamie Pickett
• Μεσαία: Κρίστιαν Λερόι Ντάνκαν εναντίον Κλαούντιο Ριμπέιρο
• Bantamweight: Aiemann Zahabi vs. Τζαβίντ Μπασαράτ
• Bantamweight: Vinicius Oliveira vs. Γιάννης Γεμμούρη
• Ελαφρύ: Abdul-Kareem Al-Selwady εναντίον Loik Radzhabov
• Featherweight: Mohammad Yahya vs. Μπρέντον Μαρότ
• Αχυροβαρές γυναικών: Josefine Knutsson vs. Τζούλια Πολάστρη

UFC 299: Sean O’Malley εναντίον Marlon Vera 2

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024 – Kaseya Centre στο Μαϊάμι

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 10 μ.μ. ET, ESPN+ PPV)
• Πρωτάθλημα Bantamweight: Sean O’Malley vs. Μάρλον Βέρα
• Ελαφρύ: Dustin Poirier εναντίον Benoit Saint Denis
• Welterweight: Michael Page εναντίον Kevin Holland
• Welterweight: Gilbert Burns εναντίον Jack Della Maddalena
• Bantamweight: Petr Yan εναντίον Song Yadong

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 8 μ.μ. ET, ESPNN/ESPN+)
• Βαρέων βαρών: Curtis Blaydes vs. Jailton Almeida
• flyweight γυναικών: Katlyn Cerminara vs. Maycee Barber
• Ελαφρύ: Mateusz Gamrot vs. Rafael Dos Anjos
• Bantamweight: Pedro Munhoz vs. Κάιλ Φίλιπς

Πρώτες προκριματικές (ώρα έναρξης 6 μ.μ. ET, ESPN+)
• Μεσαία: Michel Pereira vs. Michal Oleksiejczuk
• Ελαφρύ βαρέων βαρών: Ion Cutelaba εναντίον Philipe Lins
• Βαρέων βαρών: Robelis Despaigne εναντίον Josh Parisian
• Flyweight: CJ Vergara vs. Assu Almabayev
• flyweight γυναικών: Joanne Wood vs. Maryna Moroz

UFC Vegas 88: Tai Tuivasa εναντίον Marcin Tybura

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024 – Apex στο Λας Βέγκας

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 7 μ.μ. ET, ESPN+)
• Βαρέων βαρών: Tai Tuivasa εναντίον Marcin Tybura
• Welterweight: Bryan Battle vs. Angel Loosa
• Ελαφριά βαρέων βαρών: Ovince Saint Preux vs. Kennedy Nzechukwu
• Ελαφρύ βάρος: Thiago Moisés vs. Μπραντ Ρίντελ
• Μπαντάμβαρ γυναικών: Pannie Kianzad vs. Macy Chiasson
• Ελαφρύ: Mateusz Rebecki vs. TBD

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 4 μ.μ. ET, ESPN+)
• Μεσαία: Gerald Meerschaert vs. Μπράιαν Μπαρμπερένα
• Ελαφρύ: Natan Levy εναντίον Mike Davis
• Μπαντάμβαρ γυναικών: Josiane Nunes vs. Τσέλσι Τσάντλερ
• Featherweight: Christian Rodríguez vs. Ισαάκ Ντουλγαριάν
• Flyweight: Jafel Filho vs. Ode’ Osbourne
• Featherweight: Josh Culibao vs. Ντάνι Σίλβα
• Αχυροβάρος γυναικών: Cory McKenna vs. Ζακλίν Αμορίμ
• Bantamweight: Χαράλαμπος Γρηγορίου vs. Τσαντ Ανχέλιγκερ

UFC Vegas 89: Amanda Ribas εναντίον Rose Namajunas

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2024 – Apex στο Λας Βέγκας

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 10 μ.μ. ET, ESPN+)
• flyweight γυναικών: Amanda Ribas vs. Rose Namajunas
• Βαρέων βαρών: Καρλ Ουίλιαμς εναντίον Τζούνιορ Τάφα
• Μεσαία: Edmen Shahbazyan vs. Ντούσκο Τοντόροβιτς
• Bantamweight: Payton Talbott εναντίον Cameron Saaiman
• Featherweight: Billy Quarantillo vs. Γκάμπριελ Μιράντα
• Featherweight: Fernando Padilla vs. Λουίς Παχουέλο

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 7 μ.μ. ET, ESPN+)
• Ελαφρύ: Kurt Holobaugh εναντίον Trey Ogden
• Featherweight: Ricardo Ramos vs. Julian Erosa
• Bantamweight: Davey Grant εναντίον Cody Gibson
• Featherweight: Jarno Errens εναντίον Steven Nguyen
• flyweight γυναικών: Stephanie Luciano vs. TBD
• Bantamweight γυναικών: Montserrat Rendon vs. Dariya Zheleznykova
• Βαρέων βαρών: Μοχάμεντ Ουσμάν εναντίον Μικ Πάρκιν
• Flyweight: Igor Da Silva vs. Άντριου Λίμα

UFC Atlantic City: Erin Blanchfield εναντίον Manon Fiorot

Σάββατο, 30 Μαρτίου 2024 – Boardwalk Hall στο Atlantic City, New Jersey

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 10 μ.μ. ET, ESPN/ESPN+)
• flyweight γυναικών: Erin Blanchfield vs. Μανόν Φιόρο
• Welterweight: Vicente Luque vs. Χοακίν Μπάκλεϊ
• Μεσαία: Κρις Γουάιντμαν εναντίον Μπρούνο Σίλβα
• Μεσαία: Nursulton Ruziboev vs. Sedriques Dumas
• Αχυρόβαρο γυναικών: Virna Jandiroba vs. Loopy Godinez

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 7 μ.μ. ET, ESPN2/ESPN+)
• Μεσαία: Αντρέ Πετρόσκι εναντίον Τζέικομπ Μαλκούν
• Featherweight: Pat Sabatini εναντίον Nate Landwehr
• Featherweight: Bill Algeo εναντίον Kyle Nelson
• Featherweight: Julio Arce vs. Χέρμπερτ Μπερνς
• Featherweight: Dennis Buzukja εναντίον Connor Matthews
• Flyweight: Viktoriia Dudakova εναντίον Melissa Gatto
• Bantamweight: Ángel Pacheco vs. Caolan Loughran
• Welterweight: Chidi Njokuani εναντίον Rhys McKee
• Ελαφριά βαρέων βαρών: Ibo Aslan εναντίον Anton Turkalj

UFC Vegas 90: Marvin Vettori εναντίον Brendan Allen

Σάββατο, 6 Απριλίου 2024 – Apex στο Λας Βέγκας

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 6 μ.μ. ET, ESPN+)
• Μεσαία: Marvin Vettori εναντίον Brendan Allen
• Bantamweight γυναικών: Norma Dumont vs. Ζερμέν ντε Ραντάμι

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 3 μ.μ. ET, ESPN+)
• Bantamweight: Alatengheili vs. Βίκτωρ Ουγκό
• Ελαφρύ βάρος: Ignacio Bahamondes vs. Χρήστος Γιάγκος
• Μπαντάμβαρο γυναικών: Nora Cornolle vs. Μελίσα Ντίξον
• Αχυροβαρές γυναικών: Piera Rodríguez vs. Σίνθια Καλβίλο
• Featherweight: Morgan Charrière vs. Seungwoo Choi

UFC 300: Alex Pereira εναντίον Jamahal Hill

Σάββατο, 13 Απριλίου 2024 – T-Mobile Arena στο Λας Βέγκας

Κύρια κάρτα (ώρα έναρξης 10 μ.μ. ET, ESPN+ PPV)
• Ελαφριά βαρέων βαρών: Alex Pereira vs. Λόφος Τζαμαχάλ
• Πρωτάθλημα αχυροβαρών γυναικών: Zhang Weili εναντίον Yan Xiaonan
• Ελαφρύ: Justin Gaethje εναντίον Max Holloway
• Ελαφρύ: Charles Oliveira εναντίον Arman Tsarukyan

Προκαταρκτικά (ώρα έναρξης 8 μ.μ. ET, ESPN/ESPN+)
• Ελαφριά βαρέων βαρών: Jiří Procházka vs. Αλεξάνταρ Ράκιτς
• Featherweight: Calvin Kattar vs. Αλζαμέν Στέρλινγκ
• Μεσαία: Bo Nickal vs. Cody Brundage
• Αχυροβάρος γυναικών: Jessica Andrade vs. Μαρίνα Ροντρίγκεζ

Early Prelims (ώρα έναρξης 6 μ.μ. ET, ESPN/ESPN+)
• Bantamweight γυναικών: Holly Holm vs. Κάιλα Χάρισον
• Featherweight: Sodiq Yusuff vs. Ντιέγκο Λόπες
• Ελαφρύ: Τζιμ Μίλερ εναντίον Μπόμπι Γκριν
• Bantamweight: Deiveson Figueiredo vs. Κόντι Γκάρμπραντ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *